• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

08:00 Bohoslužba
(vysílá slovenská redakce)
09:15 Bibl. vyučovania - v spolupráci s In Touch Ministr
(vysílá slovenská redakce)
10:00 Príbehy pre deti
(vysílá slovenská redakce)
11:00 Evergreeny
(vysílá slovenská redakce)
12:00 Přehled pořadů

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Dochvilný Pán


Pohovka

images/porady/pohov.jpg

Hudební hodinka, která mapuje dění na křesťanské hudební scéně doma i v zahraničí. Nová alba, zajímaví hosté, střípky ze zákulisí, sondy do tvůrčího procesu i běžného života. Muzika, která vás z pohovky nejspíš zvedne!  

Vysílací časy: pondělí 20:00 / repríza: pátek 15:00 / noční repríza: úterý 1:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Štěpán MatuškaLenka Malinová
Odpovědný redaktor: Štěpán Matuška

Chris Tomlin: CD Holy Roar

Chris Tomlin patří mezi stálice a velikány křesťanské hudební scény. Pořad Pohovka nabídne k poslechu jeho jubilejní patnácté album, které vyšlo minulý rok. Tohle si nechcete nechat ujít. Pořadem provází Štěpán Matuška v pondělí ve dvacet a v pátek v patnáct hodin.

Vytisknout E-mail

Toby Mac: CD The Elements

Taky vám někdy přijde, že některé hudební prvky, k sobě vůbec nepasují? Tak přesně ty dává dohromady Toby Mac  ve svém novém autorském albu The Elements. Připravte se na pořádnou jízdu, tenhle chlapík opravdu ví co dělá a zní to zatraceně dobře. Pořadem Pohovka provází Štěpán Matuška. Premiéru naladíte v pondělí v osm večer a reprízu zachytíte v pátek ve tři odpoledne.

Vytisknout E-mail

Phil Wickham: CD Living Hope

Phil Wickham  je chlapík ze San Diega, který nepotřebuje celou kapelu k tomu, aby rozezpíval celý sál. Sám s kytarou, stojící na pódiu, chválící Boha s takovým zápalem, jako kdyby to měl být poslední den v Jeho životě. I takto by se dal popsat. Nutno také říci, že jeho zápal je nakažlivý. Přesvědčte se sami a poslouchejte Pohovku, kde bude znít jeho nejnovější album Living Hope. Pořadem vás provede Štěpán Matuška. Přidejte se v pondělí ve dvacet, nebo v pátek v patnáct hodin na Rádiu7.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.