Živé vysílání

19:15 Modlitby podle Bible
Lukáš (49): Budoucí věci (R)
20:00 Kudy kam
Líbit se Kristu
21:00 Světem Bible
Efezským 2,1-3
21:30 Světem Bible
Efezským 2,4-10
22:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Manželská sexualita (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Odmítnuté voňavky


Nejen chlebem

images/porady/chleb.jpg

„Nejen chlebem živ je člověk, ale každým slovem, které vychází z Božích úst.“ Životodárný pokrm pro lidskou duši z toho nejčistšího zdroje - Bible - si můžete dopřát s pořadem Nejen chlebem, ve kterém se v ročních cyklech střídají kazatelé Božího slova. 

Vysílací časy: čtvrtek 9:15 (i na Radiu Proglas) / repríza: pátek 14:45 / noční repríza: sobota 3:00
Stopáž: 15 minut
Hovoří: Jaroslav Pleva
Odpovědný redaktor: Lída Hojková 

Sdílení evangelia v postmoderní době

Biblický spis Skutky je plný zkušeností se šířením dobré zprávy o Ježíši Kristu. Dají se v něm nalézt indicie k tomu, jak sdílet evangelium v postmoderní době? Do starověkých Atén pozve kazatel Jaroslav Pleva v pořadu Trans World Radia Nejen chlebem ve čtvrtek 24. května po čtvrt na deset.

Vytisknout E-mail

Učme se nenávidět

"Vy, kdo milujete Hospodina, mějte v nenávist zlo…" To jsou slova žalmu č. 97, kterými začíná své zamyšlení v cyklu Nejen chlebem kazatel Jaroslav Pleva. O tom, jaký typ nenávisti je nejen přípustný, ale dokonce nutný pro zdravý lidský život, s ním můžete přemýšlet v pořadu, který připravila redakce Trans World Radia na čtvrtek 31. května od 9:15.

Vytisknout E-mail

Jak vydržet s druhými?

Nejen v domácnosti nebo na zahradě, ale také v mezilidských vztazích se často přihlásí o slovo otázka Jak na to? Červnová série Jaroslava Plevy v pořadu Nejen chlebem se u některých třecích ploch zastaví. Ve čtvrtek 7. června od 9:15 na to půjdeme od základu: Jak vydržet s druhými?

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.