• Promo 2018
  • CD 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:30 Kresťanská poradňa
(vysílá slovenská redakce)
20:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
20:10 Vyberáme z knižnice
(vysílá slovenská redakce)
21:00 Dynamo (svedectvá o realite života)
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Svět je krachující firma


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Mladá krev

Někteří mladí lidé mají své sny a představy o tom, jak má jejich život vypadat, zatímco jiní ne. Studium na střední a vysoké škole se často stává prostorem pro hledání a rozhodování, co dál. Dát se cestou budování kariéry v oboru, který jsem vystudoval(a), nebo ne? Jak se rozhodovala Petra Barbořáková a proč se zapojila do práce na školách v rámci Křesťanské akademie mladých, poví ve Fortepianu 26. září. Začátek ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Život je těžký, ale stojí za to!

Představa, že  životem proplujeme jako na obláčku, je krásná, ale nereálná. Někdy si ani nedovedeme představit, čím vším budeme  muset projít. Zuzka Kocúrová zažila rozpad manželství, těžkou nemoc dcery, ale nepropadla beznaději a říká, že život je těžký, ale stojí za to. Bude hostem ve Fortepianu 19. září od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.