• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

02:00 Kudy kam
Těžké emoce (1/3): Hněv (R)
03:00 Do světa
Obchodník Ábel: Nebát se žít (R)
03:15 Čtení z Bible 21
03:30 Čtení na pokračování
Nemusíš zestárnout (8/15) (R)
04:00 Písničky z archivu
Spirituály (R)

Vysíláním vás provází

Vysíláme
noční reprízy

Myšlenka na den

Víčko čajové konvice


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: středa 13:00 / repríza: sobota 10:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Nová identita

Dostal se až na samé dno. Drogová závislost mu brala život i naději do života. Dnes pomáhá lidem, kteří potřebují pomoc. Stojí na druhé straně. Jak se to stalo? To poví ve Fortepianu 20. března František Jaroslav Žák. Rozhovor s ním zachytíte ve 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Všude doma

Někteří lidé za celý svůj život nevytáhnou paty z domu a jsou spokojeni. Nikde jinde by se necítili dobře. Zatímco jiní cestují a poznávají jiné kraje a země a všude jsou doma. O tom, co dělá domov domovem, si budeme povídat s Aitaly Emelyanovou, která je sice z Jakutska, ale tak trochu i z Česka :). Poslouchejte ve Fortepianu 27. března od 13 hodin.

Vytisknout E-mail

Nové nadechnutí

Když je člověk mladý, je plný ideálů a očekávání. Vše je růžové a krásné. nevidíme však dopředu a může se stát, že se něco pokazí. Karla Žáčková má dva skoro dospělé syny, rozpadlo se jí manželství a byla na pokraji sil. K tomu studovala při zaměstnání vysokou školu. Ve Fortepianu 10. dubna uslyšíme příběh ženy, která se nevzdala a hledala pomoc u Boha. Po několika letech trápení přišlo nové nadechnutí.

Vytisknout E-mail

Proč žiju?

Sebevražednost v České republice je nad průměrem EU i světa, zemřou tak čtyři Češi denně, přibližně 1500 ročně. U mladých lidí mezi 15 a 29 lety je sebevražda druhou nejčastější příčinou smrti. Vážné téma otevřeme ve Fortepianu se Zuzkou Fuskovou, která také řešila otázku, proč žít, ve středu 3. dubna.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.