Playlist

Živé vysílání

12:15 Čtení na pokračování
Střežené město (10/16): Stopař
13:00 Fortepiano
Češství a svatý Václav (R)
14:05 Písničky na přání
15:00 Písničky
15:15 Biblická úvaha
Být stvořen k obrazu Božímu (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Světlo


Fortepiano

images/porady/forte.jpg

Život hraje někdy na bílých a jindy na černých klapkách. Někdy pěkně rychle, svižně a do skoku, jindy pomalu a pozvolna; někdy potichu, piano a někdy pořádně forte… Středeční odpolední rozhovory zachycují životní příběhy, jaké jsou, a pátrají po melodii, kterou v nich hraje Bůh.

Vysílací časy: pondělí 10:00 / repríza: úterý 13.00, středa 03.00, sobota 11:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor a moderuje: Lenka Malinová

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou SMS na číslo: 608 566 773 a také telefonicky na čísle: 515 535 485.

Češství a svatý Václav

Každý rok slavíme 28. září Den české státnosti. Proč a jak to souvisí s knížetem Václavem? A jsme rádi, že jsme Češi? To všechno probereme s archeologem,milovníkem historie a hrdým Čechem, nebo spíš Moravanem, Jožkou Kovářem 28. září od 10 hodin ve Fortepianu.

Vytisknout E-mail

Srdeční záležitost

Česká redakce Trans World Radia slaví letos na podzim 30 let své svobodné existence.Také pořad Fortepiano přispěje k tomuto výročí svou troškou do mlýna. K mikrofonu si coby hosta pozvala Lenka Malinová šéftechnika a dlouholetého pracovníka české redakce TWR Daniela Zemana. Kam až sahají jeho první doteky s rozhlasovou misií a co je jeho srdeční záležitostí, prozradí 5. října od deseti hodin.

Vytisknout E-mail

O meznících a výzvách

Ve víru událostí a rychlosti života se ve Fortepianu zastavíme u důležitých mezníků a výzev, které lemují naši cestu. Na tu svou nás pozve Jolana Kružíková, která usedne k mikrofonu 19. října v 10 hodin jako host Lenky Malinové.

Vytisknout E-mail

Na dosah

Bůh je nám na dosah. Nemusíme o tom vědět, ale je to tak. Nestačí ale mít ho jen na dosah, ale je potřeba dotknout se ho a pustit do svého života. Jak to prožila, poví ve Fortepianu 12. října Simona Buchtová. K poslechu rozhovoru s ní jste zváni v 10 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.