• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

12:15 Sváteční slovo
Tlaková nádoba
12:30 Kormidlo
Moucha
14:15 Bohoslužba
Nebe je místem radosti
15:00 Stopy
(R)
15:30 Písničky z archivu
Jiří Zmožek (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Tlaková nádoba


Čtení na pokračování

images/porady/cetba.jpg

Každé pondělí, středu a pátek po poledni je pro vás připraveno setkání s knihami, které stojí za přečtení… přesněji za poslech :-)

Vysílací časy: pondělí, středa, pátek 12:15 / repríza všech tří v týdnu odvysílaných dílů: neděle 22:30 - 24:00 / noční repríza: úterý, čtvrtek, sobota 3:30
Stopáž: 30 minut
Odpovědný redaktor: Lenka Malinová

Cena života je život

Ve čtení na pokračování budeme od 2. ledna nahlížet do života jedné obyčejné rodiny, která žila v době války na Ukrajině a schovala u sebe mladý židovský pár. Celý svůj životní příběh vypráví svému pravnukovi prababička, která ve vysokém věku dostala židovské vyznamenání. Do knižní podoby ho vtiskla Marie Frydrychová. Lenka Malinová  čte z knihy Cena života je život v pondělí, středu a pátek ve čtvrt na jednu.

Vytisknout E-mail

Zeď

Mohou starý muž a mladá studentka, věřící a nevěřící, kteří pocházejí ze dvou různých kontinentů a kultur a mluví různými jazyky, překonat onu pomyslnou zeď, jež mezi nimi stojí? Z knihy Zeď autorů Jany Vlčkové a Daniela Luptona Zeď čtou ve čtení na pokračování od 6. února Tomáš Trtílek a Bohdana Gillíková.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.