Playlist

Živé vysílání

16:00 KOMPAS
Bojíte se operace? (R)
16:15 Čtení z Bible 21
17:00 Písničky
17:15 Uši k duši
Paměť (3/4): Správcovství paměti (R)
17:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Plevel a květiny


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Nadčasové investice

Když chceme investovat peníze, pečlivě zvažujeme, kam. A jak je to s naším životem? O co v něm usilujeme? Do čeho investujeme? Přemýšlet o tom můžeme spolu s kazatelem Petrem Dvořáčkem při poslechu jeho kázání v neděli 14. července odpoledne .

Vytisknout E-mail

O otcích

"Není jiná cesta, jak se stát Božími dětmi a získat Boha za svého otce, než skrze Pána Ježíše Krista", zazní v kázání pastora břeclavského sboru Apoštolské církve Karla Káni, které zazní v neděli 21.7. na Rádiu 7. Celé kázání o pozemských otcích i nebeském otci si můžete poslechnout ve čtvrt na tři.

Vytisknout E-mail

Jsme obyčejní lidé s neobyčejným posláním

Jaké lidi si Bůh může použít? Jaké hledal Ježíš, aby byli jeho žáky? "Pán Ježíš hledá obyčejné lidi, kteří jsou upřímného srdce", zazní v kázání kazatele brněnského baptistického sboru Pavla Coufala. Poslechnout si ho můžete v neděli 4. srpna ve čtvrt na tři odpoledne.

Vytisknout E-mail

Jak se projevuje naše víra

Jak se projevuje to, že jsme své životy svěřili Bohu a stali se novými stvořeními, jak se píše v Bibli? Přemýšlet nad tím můžeme společně s Martinem Čunkem při poslechu jeho kázání z krnovského Křesťanského společenství. Poslechněte si Bohoslužbu v neděli 28. července ve čtvrt na tři odpoledne.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.