Playlist

Živé vysílání

02:15 Čtení na pokračování
Sloužil jsem Arafatovi (13/25) (R)
02:45 Písničky
03:00 Na sobotní frekvenci Proglasu
Jak vytěžit maximum z našich životních údolí (R)
04:00 Písničky
04:15 Modlitby podle Bible
Boží vlastnosti (7): Bůh slyší modlitby svých dětí (R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Jogurt - Petra Oppeltová


Bohoslužba

images/porady/bohosl.jpg

Nedovolily vám okolnosti zúčastnit se nedělní bohoslužby? Každé nedělní odpoledne nabízíme možnost aspoň prostřednictvím rozhlasového záznamu bohoslužbu prožít.

Vysílací časy: neděle 14:15 / repríza: středa 23:15
Stopáž: 60 minut

Letnice a pomazání Duchem svatým

Jsme povoláni k tomu, abychom světu přinesli evangelium. Ze své síly to ale nejsme schopni zvládnout. Potřebujeme moc Ducha svatého. Kázání o Letnicích a Duchu svatém od letničního pastora Jiřího Pospíšila ze sboru Apoštolské církve v Bučovicích si můžete vyslechnout v neděli 31. května od devíti hodin.

Vytisknout E-mail

Vytrvalost v modlitbě

Někdy Bůh vyslyší naši modlitbu hned, jindy se modlíme dlouho a pořád nic. Potřebujeme se naučit vytrvalosti a víře, že Bůh má vše pod kontrolou. O vytrvalosti v modlitbě bude v rámci naší nedělní bohoslužby 7. června kázat pastor Jiří Zdráhal. poslechněte si ho od 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Jiftách

Jestlipak víte, že je dnes Den otců? Jednoho muže otce a také soudce ze Starého zákona, který dal Hospodinu slib a později litoval, připomene ve svém kázání v neděli 21.6. baptistický kazatel Jiří Tomeš. Poslechnout si ho můžete od devíti hodin.

Vytisknout E-mail

Z mělčiny na hlubinu

Opusťte pohodlné vody toho, co znáte a vydejte se znovu objevovat. Potřebujeme se z mělčiny přesunout do hloubky, kde jsou největší Boží poklady. I tyto výzvy zazní v kázání Jakuba Limra v nedělní bohoslužbě na Rádiu 7 14. června. Poslechněte si ho v 9 hodin.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.