Živé vysílání

16:00 Na striebornej vlne (magazín pre seniorov)
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Duchovný relax
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)
18:20 Píesne
(vysílá slovenská redakce)
19:00 Za horizontom
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čtyři jedináčci - Veronika Kmetová


Řeka života

images/porady/reka.jpg

Příběhy lidí, kteří se vydali k pramenům a jejichž osobní víra v Krista ovlivnila mnohé další. Příběhy z doby nedávné, stejně jako exkurze daleko do minulosti.

Vysílací časy: pondělí 19:00 / repríza: pátek 13:00 / noční repríza: úterý 2:00
Stopáž: 60 minut
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová

Statečný farář Vilém Schneeberger

Každý máme v životě někoho, kdo nás zásadně nasměroval pro celý život, někoho, kdo ovlivnil náš pohled na svět, na sebe sama, na lidi i na Boha. O takových lidech je potřeba mluvit - a právě to je i cíl dalšího pořadu Řeka života, jehož hostem je Petr Plaňanský, který bude vzpomínat na svého přítele a učitele, Viléma Schneebergera, od jehož narození letos 28. května uplyne už 90 let. Poslouchejte v pondělí 28. května v 19:00 anebo v pátek 1.6. po 13. hodině.

Vytisknout E-mail

Josef Kostomlatský

Smíření, láska, odpuštění - to jsou pojmy, které pravděpodobně máme i ve svém osobním slovníku a používáme je, ale umět skutečně přinášet smír a opravdově milovat, vnášet pokoj tam, kde je obviňování a nenávist, to je úplně něco jiného. Ale žili a věřme, že i žijí mezi námi takoví, kteří pokoj skutečně přinášejí. Jením z nich byl i kazatel Svobodné církve reformované Josef Kostomlatský, od jehož smrti uplyne 1. června rovných sto let. Řeku života poslouchejte v pondělí 4.6. v 19 hodin anebo následující pátek 8.6. ve 13:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.