Živé vysílání

13:00 Poľudňajšie menu Rádia 7 (informačno – duchovný bl
(vysílá slovenská redakce)
15:00 Pri studnici Jákobovej (relácia o Izraeli)
(vysílá slovenská redakce)
16:00 Na striebornej vlne (magazín pre seniorov)
(vysílá slovenská redakce)
17:00 Duchovný relax
(vysílá slovenská redakce)
18:00 Večerníček
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Čas


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Modlitba bez činů je jen náboženství v úkrytu

Daniel Raška vede české Modlitby 24-7, hnutí, které inspirováno modlitebním úsilím Obnovené Jednoty bratrské ukazuje lidem 21. století prostou krásu modlitby i to, že modlitba nesedí jen s rukama v klíně, ale vede člověka také ven, do ulic, k potřebným a těm, kdo neslyšeli evangelium. O českých modlitbách, nadějích i očekáváních do budoucna a také o novém překladu knihy zakladatele hnutí Petea Greiga bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 22. září po osmé ráno.

Vytisknout E-mail

U jednoho stolu

Small group, tak Lukáš a Renata Knížkovi říkají domácím skupinám, které doma sami pravidelně mají a jejichž jsou pro své společenství vedoucími. Small groups mají přinášet nejen přátelství, ale i růst v životě křesťana a prohloubení vztahu s Bohem. Způsobů, jak je dělat, mají mnoho. Cíl je však vždy stejný. Jaké to je mít doma pravidelně přes deset lidí a vést je k Bohu, jak se dají takové večery dělat, co to přináší, ale i jaké staví výzvy manželskému životu? Na to se bude 29. 9. v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu ptát Jan Vytřísal, přidejte se v 8:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.