Živé vysílání

08:30 Život víry
(R)
09:00 Myšlenka na den
Od hlavy až po paty (R)
09:05 Písničky
09:15 Nejen chlebem
Každodenní provoz
09:30 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Od hlavy až po paty


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Manželé = super tým

Manželé Jakub a Monika Vejmělkovi jsou součástí týmu WAVE, společenství mladých lidí z Brna, kteří ukazují, že biblické poselství má význam pro život člověka ve 21. století bez ohledu na to, zda je či není křesťanem. Ale že křesťanem stojí za to se stát. S pomocí Boží společně žijí a budují vztah muže a ženy, společně slouží a budují víru mladých lidí. Jaké jsou radosti a úskalí takové cesty, jak se na ni vydali, co museli obětovat a co jim to přináší? Jak jde dohromady manželství a služba? Zbývá čas na romantiku? Nejen takové otázky jim bude pokládat Honza Vytřísal v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu s datem 17. března od osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Staleté kořeny

Letošní rok je pro naši vlast významný v mnoha ohledech. "Osmičkové roky" se zapisovaly do historie Československa mnohokrát. Které hodnoty je dobré v souvislosti se 100. výročím vzniku Československa připomínat a které bychom měli oprášit? O staletých kořenech a poselství pro dnešek bude mluvit Lucie Endlicherová s Davidem Loulou ze spolku České studny. Nalaďte si relaci Na sobotní frekvenci Proglasu  24. března po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Staré evangelium v nové době?

Je pravda, že je příběh Vánoc srozumitelnější než ten velikonoční? Jak říct evangelium srozumitelně tak, aby bylo pochopitelné i pro člověka 21. století? Do ticha Bílé soboty přináší relace Na sobotní frekvenci Proglasu téma Staré evangelium v nové době? Hostem Lucie Endlicherové je pastor sboru ICF Praha Dan Skokan.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.