• Pokoj s Bohem
  • Pokoj s lidmi
  • Pokoj v srdci
  • Pokoj v tezkych situacich

Živé vysílání

12:00 Přehled pořadů
12:15 Sváteční slovo
Tlaková nádoba
12:30 Kormidlo
Moucha
14:15 Bohoslužba
Nebe je místem radosti
15:00 Stopy
(R)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Sváteční slovo - Tlaková nádoba


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Krize středního věku

Mnoho věcí se děje ve vlnách - je čas klidu a najednou se nahromadí těžkosti a tlaky. Ty ale zase pominou a nastane poklidnější období... Každý to prožíváme jinak a přesto jsou věci, které se plus mínus týkají každého. Své výzvy mají také různá věková období a právě u toho se zastavíme v dalším pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 19. ledna. Hostem Kateřiny Hodecové bude Tomáš Hasmanda, pastor Apoštolské církve z Valašského Meziříčí. Téma Krize středního věku se rozvine po osmé hodině ranní. Reprízu zopakujeme ve středu 23. ledna po 22:00 jen na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

Když to roste, tak to bolí

Boleli vás nohy, když jste dospívali a rostli jste? Pamatujete si ještě ten pocit? A bolí taky duchovní růst? Je duchovní růst otázkou času, délky trvání vztahu s Bohem, nebo vyžaduje také nějaké úkony, námahu, výkon? A podle čeho se pozná, že člověk roste? Více otázek než odpovědí, mohlo by se zdát na první pohled. O duchovním růstu bude poslední lednové vydání pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu; hostem Lucie Endlicherové bude starší sboru Na Cestě v Brně František Brückner. Poslouchejte 26. ledna po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.