Playlist

Živé vysílání

02:45 Písničky
03:00 Večer pod lampou
Nepromarni svůj život (5/10) (R)
04:00 Písničky
04:15 Průsečíky
Umělá inteligence kolem nás (R)
04:45 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Bible a kafe


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Štěpán Matuška, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Generace KIOBK

Oslovují tisíce mladých lidí. Mluví současným jazykem. Rozumí bolestem a zápasům mladé generace. Jsou odhodlaní, obětaví, pracovití, kreativní a očekávají na Boží přítomnost. Chtějí vidět novou mladou generaci proměněnou Boží láskou a mocí. O službě hudební kapely ESPÉ a projektu Godzone si Na sobotní frekvenci Proglasu bude povídat Petr Húšť s lídrem zmiňovaných projektů Julem Slovákem. Poslouchejte v sobotu 1. srpna v 8 hodin ráno.

Vytisknout E-mail

Bachař s taktovkou

Profesionální hudebník Pavel Staněk došel ve svém životě do bodu, kdy svůj nástroj odložil na skříň a myslel si, že hudba už je pro něj minulostí. Dnes pracuje jako dozorce ve věznici a vedle toho mává taktovkou; a po nocích u počítače shání noty a promýšlí repertoár. V pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vás zveme k poslechu napínavého životního příběhu i krásné hudby - poslouchejte v sobotu 8. srpna od 8 hodiny ranní.

Vytisknout E-mail

Měl jsem hlad a dali jste mi najíst

Na počátku koronavirové krize se objevil mimo jiné strach z možné nárůstu počtu bezdomovců. Obavy se nenaplnily, ale možná ještě více se otevřela jedna ze základních otázek spojená s bezdomovectvím - Jak a kdy být těmto lidem nablízku? Odpověď hledá pořad Na sobotní frekvenci Proglasu 15. srpna. Hostem Lucie Endlicherové bude Marek Mefo Húšť, jeden z těch, kdo stojí za projektem vsetínské Hooligans Church, místa, kde se scházejí právě lidé bez domova.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.