• CD 2018
  • Promo 2018
  • Evangelia 2018

Živé vysílání

00:00 Nočné ozveny (hudba a reprízy denných úvah)
(vysílá slovenská redakce)
06:00 Na striebornej vlne
(vysílá slovenská redakce)
07:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)
07:10 Raňajky Rádia 7 (ranný magazín s duchovnými úvaham
(vysílá slovenská redakce)
09:00 Správy
(vysílá slovenská redakce)

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Pozdrav


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

O smyslu života, aneb aby Bůh byl uprostřed

Jan Vytřísal, moderátor pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu a jeho host Michal Kroupa jsou dlouholetými přáteli. Michal se před pár týdny stal otcem malé Aničky, před pár lety se oženil a dokončil studia. Jeho život se mění. Vždy se však snaží, aby uprostřed toho zůstal Bůh. To není při rychlosti dnešního života vždy jednoduché. Na co v životě pamatovat, na co nezapomínat, nebo co naopak zapomenout, se bude Honza ptát Michala v pořadu s názvem "o smyslu života, aneb aby Bůh byl uprostřed". Přidejte se od osmé ranní nejen při poslechu, ale i s dotazy či připomínkami.

Vytisknout E-mail

C. S. Lewis

Letošní listopad je výročním v datech narození a úmrtí prý největšího apologety 20. století, C. S. Lewise. Tento Angličan se skutečně nebál promýšlet mnohé problematické oblasti Bible i života samotného a jeho knihy jsou dodnes inspirací i výzvou. Zároveň byl ale tento muž obdařený velkou fantazií a jeho Letopisy Narnie se stále se stejným nadšením čtou a překládají. A právě o fantazii a její součinnosti s vírou bude řeč v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu, jehož hostem bude profesor Pavel Hošek, který se Lewisovým životem a dílem dlouhodobě zabývá. K poslechu jste zváni v sobotu 17. listopadu po osmé ranní. Repríza pořadu bude ke slyšení 21. listopadu večer na Rádiu 7.

Vytisknout E-mail

O naslouchání

Vést rozhovor je svým způsobem umění - své o tom ví nejen rozhlasoví pracovníci, ale vlastně každý, kdo se chce dobře ptát, naslouchat, strávit s druhým dobré a plné chvíle. O naslouchání člověku i Bohu rozmlouvá Lucie Endlicherová s Jakubem Limrem v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 24. listopadu po osmé ráno.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.