• S nadějí do každého dne
Playlist

Živé vysílání

16:00 Poklady z archivu
Blaze vám (6/8): Blahoslavení čistého srdce
17:00 Kudy kam
Člověk, čas, svět (R)
18:05 Myšlenka na den
O křehkosti (R)
18:10 Kalendárium, Pozvánky, Magazíny
19:00 Akademie
Nebezpečí okultismu a magie

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

O křehkosti


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: čtvrtek 22:00 / noční repríza: úterý 3:00, sobota 0:00 
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Duchoslav, Tomáš Samiec
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

A co děti? Mají si kde hrát?

Děti a mládež jsou prý naše budoucnost. Co můžeme tedy dělat pro to, abychom se na budoucnost mohli těšit? O službě dětem si bude povídat nový moderátor pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu Tomáš Samiec s ředitelem Dětské misie Zbyškem Šikulou. Dětská misie mimochodem právě nyní slaví 30. výročí působení na našem území. Zpříjemněte si s námi sobotní vstávání 6. března krátce po osmé ranní

Vytisknout E-mail

Nemilujte svět

Apoštol Jan vyzývá čtenáře svého listu: "Nemilujte svět ani to, co je ve světě." Doporučení, které bylo možná srozumitelné v prvním století, ale co s ním dělat v tom dvacátém prvním? Jak žít jako křesťan srozumitelně pro okolí a obstojně před tváří Boží? Pastor Křesťanského společenství Mozaika v Hradci Králové Jakub Limr přijal pozvání Lucie Endlicherové do pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu s datem 13. března. Nalaďte si jejich setkání v 8:00.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.