Živé vysílání

06:00 Ranní vysílání Rádia 7
06:15 Myšlenka na den
Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš
06:20 Písničky, kalendárium
06:30 Biblická úvaha
S námi Bůh
06:45 Tichý čas

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Adventní kalendář (16/24): Bezbranný Ježíš


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Hana Weignerová
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

Děti a evangelium

Říká se, že Vánoce patří dětem. Pokud tím myslíme především dárky, pak zřejmě ano - ale stačí dětem splnit, co si napíšou do někdy velmi dlouhého seznamu přání? Jak jim dát to nejdůležitější, z čeho nevyrostou a co časem neodloží jako nezajímavé? Dá se dobrým způsobem předat víra a poznání Ježíše nejenom jako toho miminka v jesličkách? Na důležité otázky výchovy a vedení dětí přijede do studia odpovídat ředitel Dětské misie Zbyšek Šikula v sobotu 16. prosince po 8. ranní v relaci Na sobotní frekvenci Proglasu. Reprízu opakujeme ve středu 20. prosince po 22:00.

Vytisknout E-mail

Immanuel - Bůh s námi

Bůh s námi... zní prosincovým vysíláním Rádia 7. Jak to vlastně Bůh myslel, když lidem zaslíbil svou blízkost? A proč dostal Spasitel světa jméno Ježíš, když v Izaijášově proroctví je zmíněno jméno Immanuel? Lucie Endlicherová se ptá kazatele Církve bratrské, teologa Jana Valeše v pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu 23. prosince v 8:00.

Vytisknout E-mail

Člověk se musí nechat zkonzumovat

Ježíš přišel na tento svět proto, aby dal svůj život v oběť za každého člověka. Princip oběti může zhýčkaným uším člověka 21. století znít příliš náročně, tvrdě. A přesto jsou i dnes mezi námi lidé ochotní vydat se naplno - překvapivě překračují hranice očekávaného a dělají věci, které mohou působit až bláznivě. Do této kategorie rozhodně patří i Roman a Barča Lachovi, slovenští misionáři, kteří působí mezi indiány ve státu Dakota ve Spojených státech. Pod pokličku jejich rozhodnutí vykročit na cestu plnou dobrodružství i do běžných misionářských dní nahlédneme v programu Na sobotní frekvenci Proglasu 30. prosince po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.