• Evangelia 2018
  • Promo 2018
  • CD 2018

Živé vysílání

19:00 Řeka života
Pán Bůh se k nám přiznal
20:00 Pohovka
Caitie Hurst
21:00 Světem Bible
Izaiáš 14,1-29
21:30 Světem Bible
Izaiáš 15,1-16,6
22:00 Noční můry
Sněhová koule

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Setkání s Kristem (10/24): Děti


Na sobotní frekvenci Proglasu

images/porady/nsfp.png

Hodinový debatní pořad na biblická, či aktuální a společenská témata. Hosty ve studiu jsou odborníci, kazatelé i tzv. "obyčejní" lidé - co mají společné, je hluboký osobní vztah ke Kristu. A právě víra – živé spojení s osobním Bohem – je aspekt, který dává diskutované látce jedinečný rozměr.

Vysílací časy: sobota 8:00 (i na Radiu Proglas) / repríza: středa 22:00
Stopáž: 60 minut
Moderuje: Kateřina Hodecová, Lucie Endlicherová, Jan Vytřísal, Petr Húšť
Odpovědný redaktor: Kateřina Hodecová 

!!!LIVE!!! V premiéře možnost kontaktovat studio na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zprávou sms na číslo: 608-566-773 a také telefonicky na čísle: 515-535-485.

O pokoji s Bohem i lidmi

Pokoj - a zejména ten Boží - si přejeme prožívat a zakoušet, protože jak Bible sama říká, tento pokoj může střežit naše srdce i mysl. Ve světě plném nepokoje a válek zní tato slova jako z jiného světa - a přece takový pokoj skutečně existuje. Vyprávět o tom budou manželé Leoš a Mirka Cáskovi z Nadačního fondu Nehemia, kteří přijedou do pořadu Na sobotní frekvenci Proglasu vyprávět o svých cestách do chudých zemí, často stižených válkou a jejími důsledky. A přece se právě tam potkávají s pokojem, který lidem dává Ježíš Kristus. Poslouchejte v sobotu 8. prosince po osmé ranní.

Vytisknout E-mail

O trestání Božím a lidském

Zločin a trest. Prozaické spojení vyvolávající vzpomínky na známého pisatele. Ale, co když jsem zločinec já? Zasloužím si trest? Kdo mě potrestá? Má na to právo? Může trestat jen Bůh? Nebo Bůh netrestá? Myšlenka trestu, spravedlivého následku uděleného za špatný čin, se někdy křesťanů zdánlivě snad ani netýká. Je to tak jen díky Bohu samotnému. Přesto jsou zločiny a tresty každodenním jevem jak ve fyzickém světě, tak v nadpřirozeném životě. Přidejte se k zamyšlení o trestání Božím a trestání lidském se soudcem Ondřejem Kubů a Janem Vytřísalem v sobotu 15. 12. od osmé ranní Na sobotní frekvenci Proglasu.

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.