Playlist

Živé vysílání

09:00 Kanafásek
Auto z pralesa (12,13/14) (R)
09:30 Překročit hranice
Bůh plný emocí (1/4): Co Ježíši udělalo radost
09:45 Písničky
10:00 Fortepiano
Půst jako součást života?
11:00 Písničky

Vysíláním vás provází

Myšlenka na den

Naděje


Z klidu domova

Nejspíš už jste v našem vysílání zaznamenali – od úterka v něm nenajdete pozvánky, a magazíny pouze v upravené, zeštíhlené podobě. V dopoledním programu po deváté hodině nově najdete reprízu Kanafásku z předchozího večera – chceme tak potěšit děti, které jsou teď doma a mohou také poslouchat. Rádi bychom také upozornili na čas vysílání bohoslužeb – pokud u vás ve společenství není možné přenášet bohoslužby online, pusťte si je v našem vysílání – v neděli je jedna k poslechu po deváté dopolední a pak ještě v odpolední čas po 17. hodině.
„Pojďme se spojit k modlitbám a uctívání napříč církvemi, městy i národem,“ stojí v záhlaví prohlášení, které 10. března společně vydali zástupci několika modlitebních iniciativ u nás – namátkou David Kafka, Petr Šimmer, Šárka Šimečková, Mirek Grunsberg, David Loula a další. Výzva volá ke sjednocení v modlitbách v čase mezi 21. a 22. hodinou každý den a je reakcí na události současné doby, kdy se nedějí věci, které bychom si naplánovali, ale reakcí křesťanů může být právě společná modlitba. Podrobnosti o této iniciativě najdete také na webových stránkách www.ceskobohu.cz v sekci Spojení v modlitbě.
Vy, kdo jste osamělí a potřebujete pomoci, např. s nákupem nebo donáškou léků a neměli byste se na koho obrátit, humanitární organizace ADRA nabízí pomoc proškolených dobrovolníků, kteří zařídí vše potřebné.
NEBOJ SE… Tohle slovo je v Bibli tolikrát, že je jasné, jak důležité, jak podstatné je pro život člověka zde na Zemi. Možná, že si to v těchto dnech uvědomujeme o to více. Nebojme se. Život není jen teď a tady. Má svůj přesah a pokračuje do věčnosti – té důležitější části našeho bytí.
Pamatujeme v modlitbách na vás všechny, které jakýmkoliv způsobem současná situace zasáhla. Děkujeme, že můžeme být s vámi – i v těchto dnech.

Vytisknout E-mail

Potvrzení o darech za rok 2019

Jedna z nejhezčích prací v roce. Chystáme a balíme potvrzení o darech pro ty, kdo podpořili naši práci v roce 2019. S velkým díkem rozesíláme obálky na spoustu míst po celé naší vlasti, a ještě mnohem dál.
Jsme vděční, že máme co a komu posílat . Pokud byste objevili nějakou nesrovnalost nebo potřebovali potvrzení v jiné podobě, než v jaké doputuje k vám do schránky, dejte nám vědět, rádi vše opravíme.2020 potvrzeni

Vytisknout E-mail

Hospodaření v roce 2019

Každý rok se to děje, závěr roku 2019 nebyl tedy výjimkou. Sledujeme červená i zelená čísla znázorňující příjmy a výdaje v rozpočtu rádia a modlíme se za Boží zaštítění tohoto díla. Moc dobře víme, že bez Boha by byla naše snaha marná. Vloni bylo tohle finanční dobrodružství o to větší, že s rozjezdem 24hodinového českého vysílání se přece jen změnila výdajová složka rozpočtu.
S o to větším dojetím se díváme na závěrečný graf a jsme vděční. Bohu, že se Mu opět zalíbilo, i vám, dárcům, těm, kdo práci Trans World Radia a Rádia 7 považujete za tak důležitou, že ji podporujete finančně.
"Ne nás, Hospodine, ne nás, ale svoje jméno oslav pro své milosrdenství a pro svou věrnost!" (Žalm 115,1)

2020 finance 2019

Vytisknout E-mail

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.